PAKIET KURSÓW (I): PODSTAWY WYTRZYMAŁOŚCI MATERIAŁÓW

W celu lepszego nawigowania po każdym z kursów wideo – zostały dodane spisy treści, zawierające kluczowe momenty danego kursu.
Pod każdym kursem wideo zamieściliśmy dodatkowe darmowe materiały wideo, z których będziecie mogli korzystać nawet, kiedy wygaśnie wam abonament na video.edupanda.org.

Na dole strony, pod każdym kursem wideo macie możliwość skomentowania kursu, zadania pytania, wyrażenia sugestii lub zaproponowania przykładu jaki chcielibyście, żeby został rozwiązany. Po pojawieniu się pytań, które kwalifikują się na wideo odpowiedź – w celu lepszego wytłumaczenia lub rozwiązania zaproponowanego przez Was przykładu powstanie sekcja wideo-odpowiedzi, w której będę odnosił się do komentarzy.

Na koniec sprawa najważniejsza, na dole, przed sekcją komentarzy, przygotowaliśmy dla Was zadania do samodzielnego rozwiązania wraz z odpowiedziami do zadań (w osobnym pliku) – do pobrania w wersji .pdf. Zachęcamy do rozwiązywania tych zadań, pamiętajcie, odsłuchanie kursu to jedno, ale to trening czyni mistrza 🙂

Instruktor kursu

Łukasz Cichowicz Łukasz Cichowicz Autor
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments